+420 739 048 381
News and announcements

NOVÁ LEKCE RANNÍ WARM UP

20 March 2023

Od 24.3.2023 naši nabídku skupinových lekcí rozšiřujeme o Ranní warm up pod vedením naší trenérky Terky.
Lekce bude probíhat každý pátek od 7:00 do 8:00.
Cena lekce je 130,- Kč a vztahuje se na ni permanentka na skupinové lekce.
Popis lekce:
Warm up trénink je komplexní cvičení, které posiluje celé tělo a kombinuje v sobě aerobní a anaerobní aktivity. Skládá se z vybraných stanovišť zaměřených na různé svalové partie, mezi nimiž se přesouváte “v kruhu”. Komplexní cviky jsou zjednodušeně takové, které cílí a využívají více hlavních svalových skupin a kloubů současně. Díky zapojení více svalových skupin šetříme čas a využíváme ho efektivně – více zapojených svalů znamená větší potřebuju energie a spálených kalorií. Lekce je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií. Každý klient si úroveň obtížnosti volí sám.

NOVÁ LEKCE HATHA JOGA

20 March 2023

Od 6.4.2023 rozšiřujeme naši nabídku skupinových lekcích o Hatha jogu pod vedením naší nové lektorky Jeannette Novotné.
Lekce bude probíhat každý čtvrtek od 18:00 do 19:15.
Cena lekce je 130,- Kč a vztahuje se na ni permanentka na skupinové lekce.
Popis lekce:
V lekcích hatha jógy pracujeme s celou lidskou bytostí, a to jak s tělem, tak myslí a zároveň s našimi emocemi. V úvodu lekce praktikujeme pranajámu (práce s dechem, dechové techniky, nácvik na prohloubení dechu), dále protahujeme a zpevňujeme svá těla v asánách (jógové pozice) a v závěrečné části jógování zrelaxujeme, uvolníme své tělo a meditací zklidníme svou mysl. Tyto lekce jsou tedy ideální pro kohokoliv bez ohledu na věk, fyzickou flexibilitu či kondici. Jóga se pro Vás stane mostem mezi vším tím hektickým, hlasitým, zbytečným v našich životech a tím vyrovnaným, důležitým a krásným. Jóga ve Vás probudí sebedůvěru, možnost být jenom sám se sebou s hlubokým, klidným dechem bez tíživých myšlenek. A v neposlední řadě Vás jóga vede k sebepoznání a k umění pohlédnout vnitřním zrakem do sebe samého.

NOVÉ SOLÁRIUM

06 March 2023

Od úterý 7.3.2023 rozšiřujeme naše služby a nově nabízíme solárium.
Opalování v soláriu si můžete rezervovat ve Vašem účtě buď přes webový prohlížeč nebo v naší aplikaci. Podmínkou rezervace je minimální deposit ve výši 150,- Kč.
Při rezervování si termínu opalování počítejte s časem na převlečení, popř. nanesení solární kosmetiky (můžete zakoupit na recepci), a to 5 min. Zvolíte si tedy čas rezervace např. v 18 hod, buďte na místě už prosím v 17:55. Také po skončení opalování máte 5 min čas na oblečení a opuštění místnosti.
Solárium můžete navštívit také bez předchozí rezervace, pokud bude ovšem zrovna používáno nebo bude mít někdo jiný vytvořenou rezervaci, je nutno počkat, dotyčný má přednost.
Provozní doba solária je stejná jako otevírací doba AS FITNESS, tedy po-pá 6:30-21:30, so 8:00-20:00, ne 8:00-21:00.
Na solárium neplatí karty Multisport.
Kompletní ceník + permanentky najdete na našich webových stránkách.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2023

14 February 2023

Příměstské tábory na léto 2023 jsou vypsány!
Na webových stránkách v sekci příměstské tábory najdete informace k turnusům v letošním roce!
Letos budou nově 3 turnusy pro děti 6-9 let a jen jeden pro děti 10-14 let.
Těšíme se, to zas bude jízda!