+420 739 048 381
Die Neuigkeiten und Berichte

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2024

06 Februar 2024

Milí rodiče.
Na našem webu www.asfitness.cz v sekci příměstské tábory najdete vypsané termíny na letošní rok 2024.
DOST BYLO VÁLENÍ SE! PŘIDEJ SE K NÁM A UŽIJ SI KUPU ZÁBAVY A POHYBU! Hledáte pro Vaše děti sportovní program na prázdniny? Tým zkušených instruktorů z AS FITNESS se o ně perfektně postará! Příměstské tábory pořádáme od roku 2019, letos tedy již 6. ročník a velmi nás těší zájem dětí i rodičů a pozitivní zpětné vazby. Nenechejte si tady ujít sportovní příměstské tábory pořádány v AS FITNESS v červenci a srpnu 2024. Na našich příměstských táborech je zaručen pestrý a zábavný program plný pohybu a zážitků! Děti se mohou těšit na ranní rozcvičky, překážkové dráhy a zábavné hry v moderní tělocvičně i venku (míčové hry, kruhové tréninky, discgolf, atletika, plavání, turnaje o medaile ve sportovních disciplínách). Naplánovány jsou také výlety do přírody – opékačka na Svinci, pro starší děti celodenní výšlap na Javorník; plavání, bruslení na zimním stadioně, lezecká stěna, návštěva Heiparku v Tošovicích a ostatní. Pro děti zajišťujeme dopolední i odpolední svačinu, teplý oběd a pitný režim během celého dne. Také můžeme pro Vaše děti zajistit bezlepkovou či vegetariánskou stravu, popř. přizpůsobit stravování potravinovým alergiím. Tak neváhejte a přihlaste Vaše děti ještě dnes!

JAK VYTVOŘIT REZERVACI NA SKUPINOVÉ LEKCE

01 April 2023

V naší nabídce najdete více jak 25 lekcí týdně. Na lekce je potřeba se rezervovat.
Pro možnost vytvoření rezervace je nutné mít u nás ve fitku založený účet. Účet si založíš buď sám na https://rezervace.asfitness.cz/ nebo na recepci. Do svého účtu se poté můžeš hlásit buď přes webový prohlížeč nebo si stáhnout naši aplikaci (App Store nebo Google Play - AS FITNESS). Můžeš si zde dobíjet deposit, spravovat své rezervace, kontrolovat platnost permanentek a čerpání depositu.
Rezervace na skupinové lekce jsou vždy otevřené na 14 dní dopředu.
NUTNOSTÍ PRO VYTVOŘENÍ REZERVACÍ JE MINIMÁLNÍ DEPOSIT VE VÝŠI 160,- KČ, A TO I V PŘÍPADĚ, ŽE LEKCI BUDEŠ PLATIT MULTISPORTKOU ČI JINOU BENEFITNÍ KARTOU/ STRAVENKOU.
Tento deposit je vratný, slouží pro případné storno poplatky.

NOVÉ SOLÁRIUM

06 März 2023

Od úterý 7.3.2023 rozšiřujeme naše služby a nově nabízíme solárium.
Opalování v soláriu si můžete rezervovat ve Vašem účtě buď přes webový prohlížeč nebo v naší aplikaci. Podmínkou rezervace je minimální deposit ve výši 150,- Kč.
Při rezervování si termínu opalování počítejte s časem na převlečení, popř. nanesení solární kosmetiky (můžete zakoupit na recepci), a to 5 min. Zvolíte si tedy čas rezervace např. v 18 hod, buďte na místě už prosím v 17:55. Také po skončení opalování máte 5 min čas na oblečení a opuštění místnosti.
Solárium můžete navštívit také bez předchozí rezervace, pokud bude ovšem zrovna používáno nebo bude mít někdo jiný vytvořenou rezervaci, je nutno počkat, dotyčný má přednost.
Provozní doba solária je stejná jako otevírací doba AS FITNESS, tedy po-pá 6:30-21:30, so 8:00-20:00, ne 8:00-21:00.
Na solárium neplatí karty Multisport.
Kompletní ceník + permanentky najdete na našich webových stránkách.